Kwiaty na pogrzeb i na grób

Kwiaty na pogrzeb i na grób

Dostarczamy kwiaty bezpośrednio na pogrzeb: do kościoła, sali pożegnań i na cmentarz. Zawozimy kwiaty na grób, na wszystkie warszawskie cmentarze.

Wykonujemy wieńce i wiązanki zarówno z żywych jak i ze sztucznych kwiatów.

Kwiaty na pogrzeb – dostawa

Być może nie będą mogli Państwo uczestniczyć w uroczystości pogrzebowej, dlatego dostarczymy za Państwa wieniec i wiązankę. Ważnym aspektem w takiej sytuacji jest możliwość dołączenia do kwiatów szarfy z dedykacją skierowaną do zmarłego. W związku z tym należy przesłać na adres kwiaciarni: kontakt@4kwiaty.pl tekst do umieszczenia na szarfie.

Przygotowywane w naszej kwiaciarni dekoracje żałobne z żywych kwiatów wykonywane są w specjalistycznej piance florystycznej, co niewątpliwie wydłuża ich trwałość. Dlatego, nasze wieńce i wiązanki wyglądają świeżo nie tylko w czasie uroczystości, ale też przez kilka następnych dni, a nawet tygodni – jeżeli zostały wykonane z trwałych kwiatów, takich jak goździki czy anturia.

Można u nas zamówić nie tylko kwiaty na pogrzeb, ale też aranżacje nagrobne na Wszystkich Świętych i inne okazje.

Znajdujemy się w rejestrze firm związanych z usługami pogrzebowymi: https://firmypogrzebowe.info/firma,opieka_nad_grobami,3,1,4kwiaty_pl_kwiaciarnia_interneto,311.html

Przewiń do góry
W dniach 04.07.2024 r. - 21.07.2024 r. kwiaciarnia będzie nieczynna - urlop. Przepraszamy.